لوله-استیل-صنایع-غذایی

قیمت لوله استیل صنایع غذایی بر اساس برخی از ویژگی ها تعریف می شود. این ویژگی ها توسط شرکت ها و کارخانجات تولید کننده مورد بررسی قرار گرفته و سپس قیمتی مشخص بر روی محصول هک می گردد.

همان طور که شما عزیزان هم می دانید و دیده اید از لوله های استیل صنایع غذایی در در صنایع غذایی و کار خانه های تولید صنایع غذایی و رستوران ها و غیره استفاده می شود که یکی از مهم ترین قابلیت های آن نگیر و نچسب بودن آن است.

لوله استیل صنایع غذایی در انواع ضخامت و سایز و جنس از چین و تایوان وارد می شود و به بازار ارائه می شود که در شاخه های 6 متری قابل فروش هستند.

زمانی که می خواهید لوله استیل سفارش دهید هر گونه تغییراتی که لازم است را می توانید به فروشندگان بدهید تا آن ها طبق نظر شما اجرا کنند مثلا کار هایی اعم از برش کاری و جوش کاری و سوراخ کاری و خم کاری که قطعا بنا بر فضا و استفاده ای که دارید لازم می شود.

اکنون در خدمت شما هستیم با یک جدول تکمیل از قیمت و ضخامت و سایز لوله استیل صنایع غذایی پس توجه شما را به این جدول جلب می نماییم.

عنوان کالا سایز ضخامت قیمت
لوله استیل 16 1.5 میلی متر تماس بگیرید
لوله استیل 25 1.5 میلی متر تماس بگیرید
لوله استیل 30 1.5 میلی متر تماس بگیرید
لوله استیل 32 1.5 میلی متر تماس بگیرید
لوله استیل 38 1.5 میلی متر تماس بگیرید
لوله استیل 51 1.5 میلی متر تماس بگیرید
لوله استیل 63 1.5

میلی متر

تماس بگیرید
لوله استیل 76 1.5 میلی متر تماس بگیرید
لوله استیل 102 1.5 میلی متر تماس بگیرید

هر زمان که بخواهید می توانید استعلام قیمت بگیرید و لوله استیل مورد نظر خود را طبق مشخصات انتخابی خود از جمله سایز و ضخامت و غیره… سفارش دهید و مطمئن باشید که با کیفیت ترین و مرغوب ترین لوله استیل را خریداری می کنید. فروشندگان لوله استیل صنایع غذایی در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را در باربری بار می زنند و در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما می فرستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.